Motywem przewodnim tego dnia była Góra – problem, blokada, przeszkoda w realizacji jakiegoś planu. Góra wskazuje na problem, który można pokonać, ale to może być trudne i czasochłonne. To też (tak samo jak i Kotwica) symbol upartości, nieustępliwości. Góra tego dnia zilustrowała kilka rzeczy. Po pierwsze, mój totalny spadek motywacji do pracy, przez co zupełnie nie mogłem się zmobilizować do działania (pracuję w domu, mam swoją firmę, więc sam się muszę organizować). Ale tego dnia faktycznie nastąpiła jakaś blokada, po prostu nijak nie mogłem się zebrać w garść. Po drugie, blokadę w pracy. A po trzecie nieustępliwość pewnej osoby, co przemilczę.

Pierwszą część dnia spędziłem w zasadzie na jednym. Aktualizowałem tę stronę i natknąłem się na strasznie wkurzający problem (Żmija). Żmija + Klucz to połączenie sugerujące, że komplikacje zostaną rozwiązane, uda się rozwiązać problem, znajdę rozwiązanie. Niestety tutaj Klucz jest zablokowany z drugiej strony Górą i faktycznie rozwiązania nie znalazłem. Problem jest bardzo dziwny. Podczas aktualizacji wrzucam na tę stronę nowe skany kart. Wszystko działa jak należy, ale z jakiegoś powodu nie mogę wrzucić na stronę dwóch kart: Koniczyny i Trumny. To strasznie dziwne. Wszystkie inne karty wrzucam, aktualizuję galerie i wszystko działa, ale akurat te dwie nie wiedzieć czemu nie chcą się wrzucić. Pół dnia nad tym spędziłem, aż w końcu się poddałem. Spróbuję jutro może.

Z kolei wieczorem stwierdziłem, że muszę się wziąć do roboty, bo czas leci. Więc wieczór spędziłem na pracy (Kotwica). Tu znowu karty pokazały dosłownie, co robię, bo przy Kotwicy są Kwiaty, a ja dzisiaj akurat edytuję tutorial dla moich studentów, w którym pokazuję jak namalować kwiaty – słoneczniki. Ale w tym akurat wypadku, Kotwica + Kwiaty mówią o miłej niespodziance związanej z pracą. I tak też było. Dostałem przemiłego maila od nowej studentki w mojej szkole, w którym wyraziła uznanie dla tego, co robię i materiałów, które przygotowuję. Moja praca związana jest ze sztuką, a to też może być jedno ze znaczeń kombinacji Kotwica + Kwiaty.